1976.03.08-án született Újvidéken. Az általános iskolát és az IsidoraSekulić gimnáziumot Újvidéken végezte. Az Újvidéki Jogtudományi Karon 2001.10.10-én szerzett diplomát. Az igazságügyi vizsgát 2006.06.01-én tette le.Bírói gyakornokként 2002.12.16-án létesített munkaviszonyt a Becsei Községi Bíróságon. A gyakornoki időszak letöltése után a Becsei Közigazgatásban dolgozott a Városrendészeti,építészeti, közművesítési és környezetvédelmi osztály szakmunkatársaként. Az igazságügyi vizsga megszerzése után 2006.07.11-től ismét a Becsei Községi Bíróságon helyezkedett el bírói főmunkatársként.

2010.01.01-én A becsei Szabálysértési Bíróság bírójának nevezték ki három évi megbízatási időszakra,amely funkciót a Temerini Szabálysértési Osztályon végezte.
Az állandó bírói funkcióra való kiválasztása után,amelyre 2013.01.01-én került sor, a bírói funkciót a Becsei Szabálysértési bíróság Zsablyai és Szenttamási Osztályán végzi.

Folyékonyan beszéli a magyar nyelvet, és rendelkezikA közigazgatás,előírások és nemzeti kisebbségek Tartományi titkárságának bizonylatával,amely a magyar nyelvnek a közigazgatásban és az igazságügyben való hivatalos alkalmazásának ismeretét igazolja.

Óbecsén él, férjezett,egy gyermek anyja.